Чи реально отримати криптовалюту безкоштовно?

Якщо ви маєте намір заробляти гроші, вам, ймовірно, краще працювати на оплачуваній роботі та відкладати частину зарплати на інвестиції у криптовалюту або знайти в інтернеті роботу, за яку платять у криптовалюті. Якщо ви хочете заробити трохи криптовалюти як хобі, є кілька способів.

Окрім прямої покупки на біржі https://www.bybit.com/ru-RU/, ми можемо назвати такі опції.

Баунті

Подібно до партнерської програми, деякі нові монети пропонуватимуть «баунті» (винагороди, не пов’язані з розробниками) за виконання таких дій, як реєстрація на форумі, залучення когось іншого до реєстрації на форумі, розміщення повідомлень у соціальних мережах або створення онлайн-контенту. Іншими словами, деякі монети виплачуватимуть вам гроші у монетах за виконання завдань в інтернеті. Крім того, якщо у вас є навички кодування, деякі великі проекти пропонують великі винагороди розробникам за пошук помилок та вразливостей.

Отримуйте чайові

Якщо ви використовуєте сервіс, який дозволяє отримувати чайові, наприклад Twitch, люди можуть давати вам чайові в криптовалюті. Переконайтеся, що платформа дозволяє це робити, перш ніж попросити аудиторію давати вам чайові в криптовалюті. Правила можуть змінюватися, тому обов’язково дізнайтесь про поточні правила.

Отримуйте оплату за товари та послуги

Технічно це пов’язано з роботою, але ви можете отримувати оплату в криптовалюті за товари та послуги. Якщо ви створюєте витвори мистецтва або надаєте послуги, то криптовалюту, яку ви отримуєте натомість, можна вважати безкоштовною, свого роду.

Інвестуйте та торгуйте криптовалютою

Коли ви інвестуєте в монету, і вона росте, ви по суті отримуєте безкоштовні гроші. Коли ви купуєте за низькою ціною і продаєте за високою, ви по суті отримуєте «безкоштовні» гроші. Звичайно, коли все відбувається навпаки, ви по суті втрачаєте гроші. Так, тут я просто пояснюю основи інвестування в активи, що обмінюються. Але ті, хто не знав, тепер знають. Ми рекомендуємо це робити, це складніше, ніж інвестиції, але це досить вигідне поєднання роботи, часу та початкових інвестицій. Уявіть собі, варіанти, які включають роботу і вкладення капіталу, як правило, є кращими інвестиціями!

Як ви вже здогадалися, найкращі способи отримання «безкоштовної» криптовалюти — це ті, які вимагають початкового капіталу або роботи, наприклад, купівля, продаж, ставка, фармінг, робота та майнінг (якщо у вас є здатність до цього). Інші гідні варіанти включають партнерські програми, NFT, ігри з рекламою (якщо ви граєте в ігри) або опитування в інтернеті (якщо ви вже цим займаєтеся). Є кілька цікавих варіантів отримання «безкоштовних» монет, але ніщо не замінить важкий день роботи, хоча за це можна отримати криптовалюту. Придбати свої перші монети цілком реально на сайті https://www.bybit.com/uk-UA/.