Торги в новому році – досягнення цілей зростання за допомогою тендерних перемог на аренду вагонів

Новий рік – це час для роздумів для багатьох підприємств та чудовий час для постановки нових цілей на рік, що попереду. Встановлення цілей зростання є невід’ємною частиною перспективи, але чи замислювався хтось про те, як ці цілі можуть бути досягнуті та вплинути на них за допомогою тендерів?

Незалежно від того, чи націлені цілі зростання на розширення на існуючих ринках існуючих продуктів та/або послуг чи розгалуження на нові напрямки, успішний та вибірковий тендер може бути ключовим для досягнення цілей.

Визначення тендерної діяльності на основі цілей зростання

Цілі зростання повинні бути спрямовані на виклик бізнесу. Хоча вони можуть здатися страшними, вони також надають можливість уточнити процес торгів. Три ключові сфери, які можна взяти до уваги при визначенні рівня торгів:

  • Середня вартість проекту;
  • попередні показники успіху (%);
  • річна ціль зростання.

Ці фактори можуть бути використані для визначення стратегії призначення ставок на наступний рік, щоб забезпечити правильну кількість, розмір та вартість заявок.

Наприклад, хочеться збільшити свій бізнес на 5 мільйонів фунтів стерлінгів на рік. Виходячи з попереднього результату, середня вартість проекту становить 500 000 фунтів стерлінгів і 10% успіху. Для досягнення поставленої мети потрібно буде подавати 100 тендерів на рік. Цей приклад, хоча і спрощений, демонструє, як ціль зростання можна використовувати для керування тендерною діяльністю, і дозволяє ефективно планувати свій час та ресурси, щоб забезпечити відповідність тендерних потреб бізнесу. Це також демонструє, наскільки низький показник успіху може вплинути на обсяг торгів. Взяти участь у торгах можна за наступним посиланням www.uub.com.ua/prozorro/sale/komercijni-torgi.

Вартість написання програшних заявок

Виявлення, що подається невдала заявка, розчаровує з багатьох точок зору не лише з точки зору втраченого потенційного доходу, але й впливу реального часу та альтернативних витрат на бізнес. Тендерна торгівля при поганому управлінні може бути дорогим процесом. Особливо це стосується компаній, що проводять тендери власними силами. Тендер вимагає не лише фінансових вкладень, але часу, виділених ресурсів та персоналу і може відвернути увагу від інших основних видів діяльності.

Залучення консультаційної служби щодо написання заявок може надати більш економічне та економічне рішення для ваших потреб у написанні заявок. Окрім того, що заявка відповідає професійним стандартам високої якості, що значно покращує шанси на перемогу, можна продовжувати зосереджуватись на своїх основних видах діяльності. Це також бере на себе власні внутрішні витрати та ресурси, збільшуючи шанси досягти цілей зростання.