Реалізація необробленої деревини на території України через віртуальну державну майданчик Прозорро.Продажі

Ринок реалізації необробленої деревини на території України останнім часом зазнав істотних змін, причому в кращу сторону. Це стало можливим завдяки внесенню право в українське законодавство. Починаючи з 2020 року всі без винятку лісові господарства, які зайняті виробництвом лісової продукції, після рішення реалізувати товари, змушені займатися організацією публічних торгів. Для цих цілей була розроблена державна система продажу Прозорро.Продажі sale.uub.com.ua.

Особливості віртуальної площадки Прозорро.Продажі. Хто може брати участь в аукціонах?

Електронна державна майданчик для організації публічних торгів була розроблена в 2016 році. За цей час зуміла зібрати біля себе понад 10 тисяч учасників, причому не тільки з території України, а й іноземних держав. Уряд запевняє, що за всього за кілька років проведення публічних торгів, бюджет країни вдалося поповнити приблизно на 30 мільярдів гривень, що є досить непоганою надбавкою, що дозволяє розраховуватися із зовнішніми кредиторами, як це і вимагає Міжнародний валютний фонд. Для користувачів державної платформи передбачається ряд ключових переваг, серед яких:

  1. відсутність шансів потрапляння на шахраїв з відповідними наслідками;
  2. відмінна можливість придбання продукції для подальшого використання за мінімальною собівартістю;
  3. чесна конкуренція з іншими учасниками публічних торгів;
  4. максимальна гарантія безпеки проведення операцій;

ведення не тільки державного, а й громадського контролю з метою недопущення використання шахрайських схем недобросовісними учасниками ринку.

Відповідно до розроблених внутрішніми правилами системи, брати участь в публічних торгах на віртуальній державної майданчику мають право:

  1. фізичні особи — виключно за умови наявності громадянства України з підтвердженням місця постійного проживання;
  2. індивідуальні підприємці з українським громадянством;
  3. юридичні особи — компанії можуть бути зареєстровані не тільки на території України, а й в іншій державі.

Необхідно звертати увагу на те, що для зарубіжних клієнтів встановлюються певні обмеження за сумарною кількістю реєстрацій в прийнятті участі в публічних торгах. Щоб отримати вичерпну інформацію з питань участі іноземних фірм в аукціонах, досить після переходу на стартову сторінку віртуальної площадки, перейти до відповідного розділу.

Як брати участь в аукціонах на платформі Прозорро.Продажі і купувати продукцію за доступною собівартості

В цілому, численні відгуки клієнтів віртуальної площадки вказують на відсутність будь-яких складнощів з роботою. Сайт має інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, тому можна відразу приступати до реєстрації особистого кабінету і вибору цікавить лота. Для цього потрібно:

  1. Перейти на стартову сторінку офіційної платформи. Зверніть увагу, на сайті Прозорро.Продажі https://sale.uub.com.ua/ru/filter/wood неможливо створити акаунт. Для цього необхідно скористатися послугами акредитованого партнера — ТБ «Українська біржа торгів». На цьому ресурсі розміщені ті ж публічні торги, що і на державному порталі.
  2. Заповнення анкети особистою інформацією і вказівку оптимальних засобів організації зворотного зв’язку.
  3. Підтвердження намірів створити особистий кабінет.

Відразу після цього користувачам відкривається доступ до всіх наявних аукціонів, які незабаром будуть відкриті до участі. При наявності будь-яких складнощів, що буває вкрай рідко, можна звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців служби підтримки. Що характерно, саппорт функціонує в цілодобовому режимі, без вихідних і святкових днів.

При бажанні завжди можна оформити безкоштовну передплату на розсилку системних повідомлень від фахівців служби підтримки. Завдяки такому комплексному підходу з’являється можливість регулярно отримувати сповіщення про майбутні події на порталі і бути постійно в курсі останніх подій.