Суббота, Ноября 18, 2017

Пісня єднає серця

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Пісня  єднає серця

А пісня – це душа. З усіх потреб потреба.

Лиш пісня в серці ширить межі неба.

На крилах сонце сяйво їй лиша –

Чим глибша пісня, тим ясніш душа.

7 листопада у Хрещенівській ЗОШ було надзвичайно галасливо і відчувалася святкова творча атмосфера, бо  вперше проводився вокальний  фестиваль «Пісня  єднає серця», який поєднав биття сердець дітей, мам, бабусь, вчителів, жителів села. На нашому святі зібралися люди, які люблять, шанують і бережуть пісню, у яких пісня живе в серцях, душах, сім’ях, живе у їхніх родинах. Красиво одягнені та   впевнені в собі учні разом зі своїми рідними, вчителями  виконали у дуетах різнопланові музичні твори.

Відкрила фестиваль пісня «Наша родина» у виконанні дуету Надії  Гузенко та Софії Чумак. Жодна країна світу не має такого скарбу як українська пісня,  яку люблять у родині Галінських. У виконанні бабусі Євгенії Андріївни та  внучки Жені прозвучала пісня  «А чого калина віти розпустила».

Пісня єднає рід, зв’язує покоління. З дитинства, з маминих вуст, ми чуємо першу свою пісню, колискову. Веде вона нас в широкий світ життя. Сестри Аліна та Карина Груненко подарували пісню своїй мамі «Для тебе моя мамо».

Все на землі починається з любові. З любові народжується сім’я, з любові народжується дитя, з любові народжується все прекрасне на землі. З любові народжується пісня, яка зближує і споріднює людські душі, а ще оновлює і прикрашає наше буденне життя. Пісня як мати, мати як пісня. Хіба є хтось дорожчий для нас у цілому світі за маму. Чудові пісні подарували глядачам родини: Білоус  Олена і донька Віка ( «У моєї мами»), Луцишина  Марина та син Ілля («Серце мами»), Гончарук Людмила та донька Богдана («Лелеки»), Корецька  Оксана та син Валерій («Мама, мне на тебя не наглядеться»),  Кузнєцова Наталя і донька Анастасія («Батьки мої»), Зозуля Юлія та Анатолій («Тато»), Рєзніченко  Олена та донька Анастасія («Мамо й тато»).

Школа – це другій дім для наших учнів. Коли люди багато часу проводять разом, в них з’являються спільні інтереси, захоплення, звичаї, традиції, ну і звичайно улюблені пісні. Гучними оплесками зустрічали дуети вчителів та учнів: Копиток Тетяну Григорівну та Будник Христину («Любіть Україну»), Андрійчук Аллу Григорівну та Головка Сергія («Якщо любиш рідну землю»),  Корецьку Оксана Анатоліївну зі своєю ученицею Рєзніченко Русланою («Не давайте суму жити»), Кругляка Олександра Анатолійовича та  Артема Квітку («Старт і фініш»), Топчій Наталю Миколаївну та Аліну Гринішину («Друзі, єднаймося!»).

До нашої родини приєдналися працівники та аматори культури. Оксана Кушко та Аліна Біда мріяли про літній відпочинок на морі ( «Море хвилюється»). Ольга Волдаєвська та Вікторія Піташевська присвятили пісню нашим односельчанам, які були учасниками АТО  («Прошу в неба»). Тетяна Рибницька та Галина Міщенко піснею згуртували наш великий колектив («Українська родина»).

Вічна тема – тема кохання, оспівана чи не в кожній пісні, одну з яких нам подарували дівчата з 11 класу Аліна Грінішина та Уляна Гук («Май лайф – любов!»)

Швидко минули дві години фестивального концерту. Весь час свято супроводжували наші ведучі: вчитель англійської мови Віхренко Оксана Анатоліївна та учень 11 класу Білоненко Владислав.

Слова подяки всім, хто взяв участь у нашому фестивалі. Хочеться вірити, що фестиваль об’єднав всіх нас, що разом ми стали міцніші, згуртованіші, добріші один до одного. Присутні щирими оплесками зустрічали талановитих співаків, які живуть поряд з нами, в оселях яких оселилась пісня, яка веде їх по життю і оберігає від життєвих незгод. Ми щасливі, що народилися серед народу з такою багатою душею, народу, що вміє так відчувати свої радощі й чудово виливати свої думи, свої мрії, почуття у пісню. Закінчився фестиваль загальною піснею всіх учасників «Добрі люди»!

Любіть свою Батьківщину, її чарівну мову та дзвінкоголосу українську пісню, продовжуйте традиції і обряди нашого народу, зберігайте і поповнюйте творчу спадщину України. Бо ми всі – представники великої родини нашої  матері-Батьківщини.

Родина до родини – то і є народ, то і є наша Україна.

 

Топчій Н.М., вчитель музики, організатор свята.

Comments:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

bigmir)net TOP 100Hosting Ukraine

Яндекс.Метрика
Restore Default Settings