Вторник, Октября 24, 2017

Передвиборча програма кандидата на посаду голови Нововоронцовської селищної ради Селецького Андрія

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Передвиборча програма кандидата на посаду голови Нововоронцовської селищної ради Селецького Андрія

Нововоронцовці! 25 жовтня відбудуться вибори до органів місцевого самоврядування. Це дуже важлива подія для нашого містечка! Яким буде результат цих виборів залежить тільки і тільки від вас! Якщо ви проявите інтерес, якщо вам буде не все одно на те, якою буде наша Нововоронцовка.

Зараз не простий час: війна, криза, безробіття. І як ніколи раніше, ми, громада селища, маємо об’єднати сили, маємо зрозуміти, що саме від нас залежить чи буде селище чистим, чи буде в нас регулярне водопостачання, чи побачимо ми на своїх вулицях рівні дороги, чи будуть в нас будуватися культурні центри, туристичні об’єкти, промислові підприємства! Для цього, громада повинна брати участь у вирішенні проблем, повинні працювати депутати, і не просто працювати, а виступати генератором ідей та ГОЛОСОМ своєї вулиці, кварталу, мікрорайону.

Я йду на вибори селищного голови. Йду самовисуванцем. Не хочу ні з ким сваритися, хочу лише добра для рідної Нововоронцовки. Я люблю своє селище. Я не залишився в місті після навчання, ні в Мелітополі, ні Чернігові, хоча і була можливість… я повернувся ДОДОМУ! Став вчителювати з надією підняти село. Багато де був, багато, що бачив і хочу найкраще з побаченого втілити в Нововоронцовці.

Своїм лозунгом обрав слова Тараса Шевченка «Ох, не однаково мені». Мені не однаково що буде з селищем; мені не однакові проблеми громади, мені не однаково чи буде Нововоронцовка процвітаючою. Так, я молодий, так, в мене не має досвіду роботи у владі, але я не заангажований, за мною не стоїть «спонсор», я завжди відкритий до діалогу, я маю свіжий погляд та нові ідеї.

В мене немає власного бізнесу, щоб продвигати його у владі, в мене немає землі та техніки, щоб прагнути прийти у владу для «дерибану» селищної власності. Я з сім’ї інтелігентів і сам маю вчительську освіту, а отже я і не вмію красти і совість цього не дозволить!

Comments:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

bigmir)net TOP 100Hosting Ukraine

Яндекс.Метрика
Restore Default Settings