Середа, січня 17, 2018
image01

Нововоронцовка

Рейтинг Користувача: / 24
НайгіршеНайкраще 

Нововоронцовка для багатьох відвідувачів нашого сайту — це, перш за все, найдорожчий на світі куточок рідної землі. Він завжди цікавий, завжди дивує усім, що тут відбувається. Селище (районний центр) розташоване на правому березі Каховського водосховища за 165 кілометрів від обласного центру — Херсона. У давнину цю територію облюбували для життя скіфи, а подальша історія краю наскільки багата найрізноманітнішими подіями, фактами, визначна діяльністю відомих людей, цікавих особистостей, що ми вирішили розповісти про це в мережі. Так виникла ідея, а згодом і її реалізація — цей інформаційний ресурс. Нововоронцовка представлена ​​на нашому сайті у найрізноманітніших аспектах, і це дозволяє читачеві оперативно отримувати та розміщувати потрібну інформацію, рекламу та оголошення, спілкуватися, вільно висловлюючи свої думки та судження. Погода Нововоронцовки, карта Нововоронцовки — сторінки, які будуть корисними для всіх відвідувачів. Ми переконані, що розділи Історія Нововоронцовки, граф Михайло Воронцов, Нововоронцовка Православна, статті, присвячені історичним особистостям, чиє життя і діяльність були пов'язані з Нововоронцовським районом, привернуть увагу читачів як в Україні, так і поза її межами. Ми враховуємо потреби ділових людей, створюючи сторінки телефонний довідник Нововоронцовки, підприємства Нововоронцовки, оголошення Нововоронцовки. Окрема увага сторінці спорт у Нововоронцовці, адже селище має славні спортивні здобутки і багаторічну історію. Прагнучи створити умови для діяльності у сфері реклами, уникаємо орієнтації на певну цільову аудиторію. Наш сайт створений для зручності кожного користувача , котрий потребує інформації, оперативної реклами, дозволяючи встановленню міцних партнерських відносин у найрізноманітніших сферах діяльності, не обмежених регіональними рамками. Ритм і швидкість нашого життя, стрімкий розвиток технологій та інновацій суттєво впливають на суспільні відносини, які набувають нової характеристики — «інформаційні». Віримо , що наш сайт допоможе не тільки дізнатися більше нового і цікавого, але і розмістити свою рекламу, торгувати, купувати, ставити питання і отримувати відповіді, а головне — спілкуватися. Сподіваємося, вам на цьому ресурсі буде комфортно, зручно і пізнавально!

 

Історія Нововоронцовки

Історія Нововоронцовки і Нововоронцовського району - одна зі сторінок нашого сайту, яка є особливо цікавою для відвідувачів. Адже усі ми хочемо більше дізнатися про малу батьківщину, а ще — поділитися власними дослідженнями, інформацією, знаннями, своїм досвідом чи просто спогадами про минуле і сучасне рідного краю. Факти, пов'язані з діяльністю графа Воронцова, Едуарда Фальц-Фейна, історія розвитку території від глибокої давнини до нинішніх днів, перспективи розвитку — все це є, безсумнівно, цінним матеріалом для усіх, кого об'єднує гаряче бажання ґрунтовно вивчити минуле і докласти зусиль заради сьогодення і майбутнього. Нововоронцовка — крихітна крапка на карті світу, але у ній для величезної кількості людей спресований колосальний заряд інформації, фактів, почуттів, віри, емоцій, знань, — вони не можуть загубитися поміж часом і людьми. Тому ми запрошуємо до співпраці краєзнавців, істориків-аматорів, земляків, які живуть у різних куточках планети, до співпраці. Просимо поділіться своєю інформацією про рідну землю, аби Ваші знання та наш ентузіазм не припадав історичним пилом, а приносив користь нашій Нововоронцовці!

 

Нововоронцовка Православная

Нововоронцовка Православная – страница, раскрывающая истоки духовности, составляющей стержень жизни христианина. История Православия нашего края и его храмов, информация о христианских праздниках, службе, статьи, беседы, проповеди, исследования – материал, который содержит наш информационный ресурс, не только даст достаточное представление о духовных началах наших земляков, но и раскроет великое значение Православия в разнообразных сферах жизни. Посетители нашего сайта самых различных возрастных категорий смогут найти интересующую их информацию о всевозможных аспектах Православия, задать вопрос или разместить интересный материал.

 

Освіта

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Відкриваючи цю сторінку, наш відвідувач знайде найрізноманітнішу інформацію про освіту. Тут ви не тільки можете дізнатися про роботу навчальних закладів, а й встановити контакти, знайти потрібні відомості, дізнатися більше про інновації у сфері освіти. Ми просимо вас бути активними, залишати нам свої коментарі, пропозиції, зауваження. Будемо раді отримати від читачів та розмістити на цьому сайті статті, оголошення, рекламу чи інформацію про події з життя селища. Ми подбали про те, аби кожен зареєстрований користувач міг завантажити сценарії випускних вечорів, свят Останнього Дзвінка, конспекти уроків, привітання, зауваження до роботи закладів освіти та інший важливий для організації різних шкільних та позашкільних заходів матеріал. Ми також подбали про те , щоб педагогічна громадськість Нововоронцовського району змогла не лише скористатися цією інформацією, що дозволяє успішно організувати свою діяльність, але й обмінюватися тут досвідом. Проблеми виховання дітей, поради батькам, питання навчання і самоосвіти, контакти профільних фахівців, розмови з дитячими психологами, педагогами, досвідченими батьками — це лише деякі теми наших статей , які прагнемо зробити цікавими для наших читачів.
Ви можете безкоштовно скористатися усіма матеріалами, розміщеними тут, обов'язково посилаючись на наш ресурс.

 

Таїнство маслособорування 2017 року

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

18 березня 2017 року у Свято-Миколаївському храмі селища Нововоронцовка після завершення суботньої служби та панахиди, відбудеться Маслособорування. Це одне з 7 таїнств Православної Церкви, коли людина отримує прощення забутих гріхів, та зцілення від своїх хвороб (по вірі). Йому передує сповідь, а після, наступної ж неділі, Причастя Святих Христових Таїн.

 

 

bigmir)net TOP 100Hosting Ukraine

Яндекс.Метрика
Restore Default Settings