Среда, Января 17, 2018

Таїнство маслособорування 2017 року

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

18 березня 2017 року у Свято-Миколаївському храмі селища Нововоронцовка після завершення суботньої служби та панахиди, відбудеться Маслособорування. Це одне з 7 таїнств Православної Церкви, коли людина отримує прощення забутих гріхів, та зцілення від своїх хвороб (по вірі). Йому передує сповідь, а після, наступної ж неділі, Причастя Святих Христових Таїн.

 

В цей день до церкви несуть:

  • Невеликий кухлик соняшникової олії – її зіллють в загальну ємкість, після чого освятять, прочитавши 7 уривків з Євангелія. В кінці Маслособорування віряни розберуть вже освячене масло додому і будуть помазувати ним хворі місця, а при потребі і приймати перед їжею, натщесерце, як святиню.

  • 1 пляшка вина – приносить хтось один, по-домовленості. Вино додається до олії, змішуючись з нею в загальній ємкості.

  • Пшениця – зсипається у миску, куди поставляться 7 Євангельских свічок, які будуть горіти впродовж читання кожного з уривків, по-черзі. Після прочитання уривка, свічка гаситься і виймається.

  • 7 стручків – готують працівниці храму. Це невеличка гілочка на яку намотано вату. Нею будуть помазувати усіх маслособоруючихся. Вони також стоятимуть у ємкості з пшеницею.

  • Свічка – бажано велика, бо вона буде запалена у руках вірян на протязі всього Маслособорування, символізуючи віру, надію, жертву.

Впродовж читання уривків з Євангелія усі, хто прийшов на Таїнство Маслособорування стають в церкві півколом, у 1 ряд, с запаленими свічками. Якщо вірян буде більше, то і у 2 ряди. Не треба боятися, священник нікого не пропустить. Після кожного уривка священник бере стручок і помазує у вигляді хреста – руки, лоб, очі, рот, шию. Тому, одяг повинен бути з відкритим коміром, рукава не задовгі. В кишені бажано мати бавовняну серветку, або ватний тампон, якими витираються залишки масла. Цю серветку не можна після Маслособорування викидати у смітник, а краще спалити, як і усіляку невеличку святиньку, яка з часом стала старою та втратила свій загальний вид.

Приходьте на Маслособорування, бо відомі випадки, коли навіть смертельно хворі отримували після прийнятого Таїнства зцілення. Хоча, прощення забутих гріхів – це також вагома причина не пропустити цей день.

Comments:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

bigmir)net TOP 100Hosting Ukraine

Яндекс.Метрика
Restore Default Settings