Среда, Января 17, 2018

Новости

Пісня єднає серця

Пісня  єднає серця

А пісня – це душа. З усіх потреб потреба.

Лиш пісня в серці ширить межі неба.

На крилах сонце сяйво їй лиша –

Чим глибша пісня, тим ясніш душа.

7 листопада у Хрещенівській ЗОШ було надзвичайно галасливо і відчувалася святкова творча атмосфера, бо  вперше проводився вокальний  фестиваль «Пісня  єднає серця», який поєднав биття сердець дітей, мам, бабусь, вчителів, жителів села. На нашому святі зібралися люди, які люблять, шанують і бережуть пісню, у яких пісня живе в серцях, душах, сім’ях, живе у їхніх родинах. Красиво одягнені та   впевнені в собі учні разом зі своїми рідними, вчителями  виконали у дуетах різнопланові музичні твори.

Відкрила фестиваль пісня «Наша родина» у виконанні дуету Надії  Гузенко та Софії Чумак. Жодна країна світу не має такого скарбу як українська пісня,  яку люблять у родині Галінських. У виконанні бабусі Євгенії Андріївни та  внучки Жені прозвучала пісня  «А чого калина віти розпустила».

Пісня єднає рід, зв’язує покоління. З дитинства, з маминих вуст, ми чуємо першу свою пісню, колискову. Веде вона нас в широкий світ життя. Сестри Аліна та Карина Груненко подарували пісню своїй мамі «Для тебе моя мамо».

Все на землі починається з любові. З любові народжується сім’я, з любові народжується дитя, з любові народжується все прекрасне на землі. З любові народжується пісня, яка зближує і споріднює людські душі, а ще оновлює і прикрашає наше буденне життя. Пісня як мати, мати як пісня. Хіба є хтось дорожчий для нас у цілому світі за маму. Чудові пісні подарували глядачам родини: Білоус  Олена і донька Віка ( «У моєї мами»), Луцишина  Марина та син Ілля («Серце мами»), Гончарук Людмила та донька Богдана («Лелеки»), Корецька  Оксана та син Валерій («Мама, мне на тебя не наглядеться»),  Кузнєцова Наталя і донька Анастасія («Батьки мої»), Зозуля Юлія та Анатолій («Тато»), Рєзніченко  Олена та донька Анастасія («Мамо й тато»).

Школа – це другій дім для наших учнів. Коли люди багато часу проводять разом, в них з’являються спільні інтереси, захоплення, звичаї, традиції, ну і звичайно улюблені пісні. Гучними оплесками зустрічали дуети вчителів та учнів: Копиток Тетяну Григорівну та Будник Христину («Любіть Україну»), Андрійчук Аллу Григорівну та Головка Сергія («Якщо любиш рідну землю»),  Корецьку Оксана Анатоліївну зі своєю ученицею Рєзніченко Русланою («Не давайте суму жити»), Кругляка Олександра Анатолійовича та  Артема Квітку («Старт і фініш»), Топчій Наталю Миколаївну та Аліну Гринішину («Друзі, єднаймося!»).

До нашої родини приєдналися працівники та аматори культури. Оксана Кушко та Аліна Біда мріяли про літній відпочинок на морі ( «Море хвилюється»). Ольга Волдаєвська та Вікторія Піташевська присвятили пісню нашим односельчанам, які були учасниками АТО  («Прошу в неба»). Тетяна Рибницька та Галина Міщенко піснею згуртували наш великий колектив («Українська родина»).

Вічна тема – тема кохання, оспівана чи не в кожній пісні, одну з яких нам подарували дівчата з 11 класу Аліна Грінішина та Уляна Гук («Май лайф – любов!»)

Швидко минули дві години фестивального концерту. Весь час свято супроводжували наші ведучі: вчитель англійської мови Віхренко Оксана Анатоліївна та учень 11 класу Білоненко Владислав.

Слова подяки всім, хто взяв участь у нашому фестивалі. Хочеться вірити, що фестиваль об’єднав всіх нас, що разом ми стали міцніші, згуртованіші, добріші один до одного. Присутні щирими оплесками зустрічали талановитих співаків, які живуть поряд з нами, в оселях яких оселилась пісня, яка веде їх по життю і оберігає від життєвих незгод. Ми щасливі, що народилися серед народу з такою багатою душею, народу, що вміє так відчувати свої радощі й чудово виливати свої думи, свої мрії, почуття у пісню. Закінчився фестиваль загальною піснею всіх учасників «Добрі люди»!

Любіть свою Батьківщину, її чарівну мову та дзвінкоголосу українську пісню, продовжуйте традиції і обряди нашого народу, зберігайте і поповнюйте творчу спадщину України. Бо ми всі – представники великої родини нашої  матері-Батьківщини.

Родина до родини – то і є народ, то і є наша Україна.

 

Топчій Н.М., вчитель музики, організатор свята.

 
 

Соціальні мережі взірвали іронічні казочки невідомого казкаря Васі Правди

Трохи не справжніх історій. Рубрика - "Казочка від Васі Правди" 
Всі персонажі є видуманими і будь-який збіг є випадковим.

«Битва за трон» (частина перша).

Сьогодні , дорогі мої, я розповім вам казку. Так що влаштовуйтеся зручніше і слухайте .
В одному царстві, за високими горами і дрімучими лісами , в краю далекому приморському , краще якого не знайти в усьому білому світі, стояв чудовий град. Правил їм князь Василь (не той, що автор, а скоріше, навпаки брехливий) Етот-Тот. І були у нього бояри всякі , богатирі - ратники , купці, майстрові і багато іншого люду. 
Почув Царь про реформу грядущу від царя Всеукраїнського, мов розгонить він всіх місцевих царів і скасує невеличкі царства, а створить громади де править будуть місцеві бояри. Захотів наш Василь Етот-Тот стати головним серед всіх борів царства воронцовського. 
В той час бояри кожні п'ять років любили вони пограти в одну потішну холопську забаву «Вибори» . Час тоді був непростий , і, щоб холопам жилося легше , вони придумали ще одну гру і назвали її «Демократія ». Це коли начебто щось можна , але насправді не можна.
Почав збирати Вася команду добрих молодців. До політичної сили самого Царя всея країни під назвою «Кумовство» о крім Васі Етот-Тот увійшли знатні торгаші, шути, артисти та інші особистості. Особливо продвинуті бояри виділились на спільному портреті, що нагадував більше весільний ніж політичний, перші головні поплічники царя: Єлєна Двометрова, Ігорь Торгаш, Люда Пєвічка, Наташа Працедавець та Іван Гречкосій. 
Почалась гонка за електоратом. На старт вийшло багато політичних команд і друзів Царька і опонентів. Всі вони за владу боротьбу ведуть, в способах і обіцянках змагаються, обіцяють різні принади і милості. У бідного народу очі розбігаються, вуха від казок пухнуть, кому вірити, кому віддати перевагу?

«Битва за трон» (частина друга - конкуренти).

Вечір добрий, дорогі читачі! Ми продовжуємо нашу розповідь про цікаву забаву «Вибори в Царстві Воронцовськім». Сьогодні я вам розповім про конкурентів нашого Царя «всесильного» - Васі Етот-тот.
Справа в тому, що в такій забаві як «Вибори» був у Васі наче й друг, а наче й конкурент досвідчений (хитрий по своїй природі, знає як розводити електорат) – Мішка Антибіотик.
Що це за фрукт? Та всі його знають. Не скажу КІКО державних грошиків «позичив» із відкритих бюджетних годівниць, але посланим (вибачаюсь) ОБРАНИМ – він був неодноразово. Подейкують його навіть в Губернії головним боярином хотіли поставити, але напевно комусь не заніс - з 48 бояр, які брали участь у голосуванні, тільки 28 висловили свою підтримку кандидату М. Антибіотику, 20 колег по боярському корпусу цю кандидатуру не підтримали, але це було вже давненько.
Не забуває згадати про Мішку і бабці, побачивши ціни на ліки які через його кантору продаються населенню. Можливо це його особлива програма стимулювання до ведення здорового способу життя? З такими цінами на ліки краще не хворіти!
Як же він тоді регулярно попадає в когорту обраних? Він просто очолює місцеву політсилу «Серденики», де Юлька Калясочник на чолі. І тут вже бабулі коли бачать бюлетень, забувають вже й про те, як лаяли антибіотика за його аптеку, ставлять галочку. А наступного разу прийде в аптечку за аспірином, побачить нові ціни, й доведеться заодно валідолу купити.
Здавалося б, до чого я так розпинався і в таких деталях розповідав цю не позбавлену сумного гумору історію? Ні, мораль не в тому, що людям треба було голосувати за Вітеньку, а не за Мішеньку. Мораль у тому, що наші громадяни не вміють робити ВИБІР. Замість того, щоб скрупульозно вивчати програми кандидатів, їхні вчинки і після цього робити зважений і правильний відповідно до себе крок на виборчій дільниці, наш народ голосує за обличчя і приблизні вектори. При цьому катастрофічно забуваючи про минулі вчинки кандидатів.
А чи прохід 6 депутатів на чолі з Мішою Антибіотиком буде на радість Васі Етот-тот чи ні, побачимо згодом.

«Битва за трон» (частина третя - Апогей).

Доброго дня шановні читачі! Час розповісти вам останню частину казки від Васі Правди. Слухайте уважно та робіть висновки. Отже, в царстві Воронцовськім настав день коли бояри поважні вибирали собі головного. З усіх куточків царства з’їхались вони пограти в «демократію». Хто слідкує за новинами в нашій спільноті зрозумів, що ця гра була лише формальністю. Всіх бояр налаштували на «правильний вибір». Кого залякуванням, а кого посадами придворними. 
Окремо хочеться згадати про Толіка Знежиреного. Він разом своїм політичним товаришем попав в бояри від політсили «Петрушка». Всі хто слідкує за новинами царства Всеукраїнського знає, що політсила «Петрушка» зараз в опозиції проти влади, за арешт їхнього лідера. Але це не скільки завадило нашому толі підтримати лінію Царя Васі Етот-тот. Просто так? Ні, звісно. Толік наче хлопець і простий, футбол любе пограти, добрячого матюка на весь стадіон загнути, не жадний (всіх юшкою на стадіоні пригостить), в карти зіграє, але в той же час і грошики любить. Раніше їх можна було з бюджету місцевого по троху брати. місточок в парку зробити і 60 000 золотих списати, якусь ямку на дорозі залатати на велику суму. Часи змінились. Його подружку на чолі Воронцовки не вибрали. А тут Вася Етот-тот відразу запропонував Толіку посаду першого зама Царя Воронцовського краю (якщо звісно Мішку Антибіотика підтримає) спеціально для нього вести. До цього цієї посади не було взагалі. А тепер буде створено. А кошти на заробітню плату де брати? з бюджету районного! Чи стане від цього краще жити жителям? не думаю. 
Відбулось голосування, 16 бояр обрали Мішку антибіотика! кінець забаві вибори! Продовжуємо «Жити по-новому!». 
Мораль.
В Біблії сказано: "Кожний народ отримує того правителя, на якого заслуговує".
Так, напевно, ми заслуговуємо на таку владу. Вчора багато людей прочитало повідомлення про тиск на депутатів, про залякування їх. Сьогодні вони свідомо чи ні підкорилися і зробили потрібний вибір. Боляче. Боляче тому що наші обрані депутати проголосували за людей, які створюють ручне управління. Чи не соромно Вам, шановні обранці, що Вас використовують як «тушки», після того як брали з вас розписки про «правильне голосування», чи продовжуєте ви довіряти лідерам цих політсил? 
Прикро і за жителів району. Знаючи про таку ситуацію – всі залишаються заляканими. Бояться поставити лайк, чи зробити репост. Бояться в голос казати чи виходити на мітинги. Мовчки споглядаючи на ситуацію що відбувається. Потім неугодних по черзі будуть звільняти з роботи, обріхувати, робити врагами народу. А всі мовчки споглядатимуть, призначатимуть керівників комунальних закладів чи структурних підрозділів за своїм поглядом, а не фаховими критеріями. І ніхто нічого не робитимебо всім По..й! Значить ми на таке відношення заслужили!

Волк Серый (зі спільноти Васі Правди)

Зубами скрегоче правдолюб Вася – 
Політика то наша не вдалася. 
На сесії піщло усе не так 
Голосували за Бесараба Сяк, Так. 
Славко хотів тут перемогти, 
Щоб до райради прийти знову, 
Посаду голови райради зайнти, 
Й закони під себе прийняти. 
Та сталось не так, як гадалось – 
Ось і пише в інтернеті 
Вася Правда свої дуренеті. 
Та не знає він від роду, що надоїло вже народу 
На Бесарабову дивитись вроду. 
Хай відпочине він в селі, поміркує на веселі. 
Часто любить тости промовляти – 
цього дару в нього не відняти. 
І аграрії району добре це знають 
На сторінках газети «Вісті» жнивувати він допомагає. 
То шанують вони його всі за хороші врожаї, 
Бо причетний він до цього – з оралом ходить по городу. 
І шкільні директори підтримують його за три. 
Вони не за політику держави, бо у команді Бесараба Слави. 
Самоврядуванці вони всі, а держава – дайте кошти на штанці. 
І зарплату, і доплату, а на інших нам начхати. 
Були ми у регіонах, а тепер у скорпіонах! 
Жалим владу з середини разів зо два кожної днини. 
Та ще й С.Ятів допоможе, статтю «Дістало» на шпальтах розположе. 
Антибіотик тут до чого? А дістав він до живого, 
Регіоналів цілу купу, що у кріслах гріють дупи, 
І при владі вони всі, бо з Бесараба по путі. 
А тепер скінчилось їм усе, не хочуть попасти у сільце. 
І тут вони правдолюбів наймають. 
Заказні статті в інтернеті башляють. 
А самі того не знають, кого і за що вихваляють. 
Ілля Муромець та Білан Безсмертний

«Битва за трон» (частина четверта – «Відкриваємо карти»).

Хоч і відбулась забава в «Вибори» в царстві Воронцовськім, Вася Етот-Тот разом з Мішкою Антибіотиком розіграли свою партію і розставили всі пріоритети в політикумі, але нам є про що вам розповісти. Уважно слухайте і дізнаєтесь з якого рукава було витягнуто Туза Пікового, а хто виявився у наших горе-бояр Джокером. Про шісток, пікову даму та інших уважний читач вже давно знає. Але в нашій колоді бояр виявились і не зовсім приємні для Васі фігури.
Хрестовим Тузом (і одним з очікуваних опонентів Васі Етот-тот і Мішки Антибіотика) був Дімка Законник. До цього був він бояр місцевий, толкував закони, захищав ображених. Зібрав свою команду з людей принципових в політсилу «Колхозники». Засипав Воронцов-Град наклейками гарними, друкувався на шпальтах газети Білана Безсмертного (дякую Михайлу Освітянському – підказав, як краще його назвати), зустрічався з людом місцевим та провів за собою щє 4 бояр. Біда в тому, що не мали «Колхозники» лідера свого який би реально претендував на крісло Царя Воронцовського (для мене загадка залишається – це прорахунок Діми Законника, чи хочуть показати що не за посадами йшли в раду бояр?), тому реально протистояти Васі та Міші їм важко.
Королем з досвідом (не один термін серед бояр) в колоді нашій був Стас Арап. Мав велике бажання посісти крісло царське знову, тому в команду до себе взяв мудрих людей, яких поважали в царстві районнім. На їх авторитеті пробився Стас Арап ще з трьома боярами в раду.
Склалась в раді, печальна для простого люду, ситуація коли з двох «Г» доводилось обирати «Г», яке менше. І тут Етот-Тот з Мішою Антибіотикам, як досвідчені шулери, витягнули з рукава Джокера – Свєту з Міні-маркету. Вона з партією «Антагоністичний блок» виявилась при роздачі не в тих руках. Спрацювала на Васю, який разом з своєю подругою Оленою Двометровою, вижив Свєту з храму науки. Бачимо тітка вона не злопам’ятна, стала своєї навіть серед чужих.
30 листопада бояр, яких тепер сміло назвати на велику літеру «Г», виявилось більше – маємо на найближчий час Царя Воронцовського Антибіотика І!
Мораль.
Повчальним моментом казки, є те що політична колода тасується, і ніколи не відомо в чиїх руках опиниться Джокер, хто виявиться Піковою Дамою та як, інколи, можуть виручити шістки (які правда після розіграшу – перші вийдуть з гри як непотрібний матеріал). А політичні лозунги – то все для холопів. Для народу (якого тримають за бидло) розповідають про реальну боротьбу з опонентами (але пригадайте провина кого з регіоналів була доведена та скільки було покарано?!!). Все це театр для біомаси. А насправді товариші з колишніх Регіонів так об’єднуються з «демократичними силами» - все заради спільних інтересів. СПІЛЬНИХ МІЖ СОБОЮ, а не СПІЛЬНИХ інтересів НАРОДУ та ВЛАДИ!!!

P.S. Нагадуємо, що всі персонажі є видуманими і будь-який збіг з реальними людьми є випадковим.

 

Матеріал взято зі спільноти Правда від Васі https://vk.com/pravda_vasi

 
   

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛИЩА!!!

З 23 листопада 2015 року було відновленно рух автобуса по території селища

 

(пенсіонери, діти дошкільного та шкільного віку БЕЗКОШТОВНО )

Вартість проїзду 2 гривні.

 

\

 
   

Попередні дані результатів місцевих виборі 25 жовтня 2015 року

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Попередні дані результатів місцевих виборі 25 жовтня 2015 року

У Нововоронцовську районну раду по багатомандатному виборчому округу подолали 5% бар’єр та пройшли такі місцеві організації партій

 1. БЮТ – 1691 голосів (21,63% від загальної кількості виборців) – 6 місць у Раді.

 2. Аграрна партія – 1340 голосів (17,14%) – 5 місць у Раді.

 3. БПП Солідарність - 1278 голосів (16,35%) - 5 місць у Раді.

 4. Місцеве самоврядування – 1144 голосів (14,63%) - 4 місця у Раді.

 5. Опозиційний Блок – 943 голосів (12,06%) – 3 місця у Раді.

 6. Укроп – 526 голосів (6,73%) - 2 місця у Раді.

 7. Свобода – 403 голосів (5,16%) – 1 місце у Раді.

 

Попередні дані по виборах кандидатів на посаду селищного голови

 1. Марчук Володимир Володимирович – 659 голосів

 2. Рохальчук Світлана Миколаївна – 486 голосів

 3. Буренок Світлана Миколаївна – 243 голосів

 4. Селецький Андрій Анатолійович – 210 голосів

 5. Фоменко Тетяна Михайлівна – 171 голосів.

 6. Семенютенко Микола Вікторович – 62 голосів.

Попередні підсумки голосування з виборів депутатів Херсонської обласної ради Херсонської області

 1. БПП Солідарність - Колихаєв Ігор Вікторович – 2203 голосів.

 2. БЮТ – Бідний Михайло Михайлович – 974 голосів.

 3. РП Олега Ляшка – Ротонос Вікторія Михайлівна – 745 голосів.

 4. Опозиційний Блок - Буренок Світлана Миколаївна – 726 голосів.

 5. Місцеве самоврядування – Басараб Станіслав Федорович – 592 голосів.

 6. Наш край – Бебко Іван Якович – 539 голосів.

 7. Укроп – Марченко Сергій Олександрович – 415 голосів.

 8. Свобода – Забуранний Микола Миколайович – 394 голосів.

 9. Союз Лівих Сил – Хита Олександр Пилипович – 389 голосів.

 10. Відродження – Руденко Валерій Миколайович – 376 голосів.

 

За матеріалами газети «Вісті» № 44 від 30 жовтня 2015 року

 
   

Кандидат на посаду Нововороцовського селищного голови Фоменко Тетяна Михайлівна

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Кандидат на посаду Нововороцовського селищного голови

Фоменко Тетяна Михайлівна

1967 року народження, безпартійна, освіта вища – Херсонський педагогічній інститут, Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, магістр державного управління, депутат Нововоронцовської районної ради, учасник міжнародних конференцій, автор наукових статей з питань розвитку громади, співавтор проекту «Школа електронного врядування».

 

Давайте познайомимось:

Шановні земляки! Балотуюся на посаду селищного голови за підтримки партії «Партія місцевого самоврядування». Народилася і проживаю в Нововоронцовському районі, тому усі питання життєдіяльності і перспектив розвитку селища мені не просто надзвичайно близькі, маю власну програму для їх успішного вирішення. Підстава - багатий досвід педагогічної та управлінської роботи, напрацювання в сфері розвитку громади, прагнення працювати заради людей.

Обіцяю діяти професійно, відкрито і прозоро. Досягти спільного результату в співпраці з депутатами і мешканцями – моя мета. Єдиним правильним способом прийняття рішень вважаю колегіальність і виваженість.

Ставлю перед собою такі завдання:

 

 • Стабільне водопостачання, відремонтовані чисті вулиці,

 • Турбота про ветеранів, молодь;

 • Інвестиції і гідні умови для праці і бізнесу;

 • Ефективне використання потенціалу депутатів, громади і земляків;

 • Вирішення проблеми сміттєзвалища і організованого вивозу відходів;

 • Стимулювання активності громадян;

 • Якісні комунальні послуги;

 • Програма екологічної безпеки;

 • Естетика селища;

 • Організація селищних змагань, створення сучасних умов для занять спортом

 

 

Сильна громада – щаслива громада! Дію заради людей!

Фоменко Тетяна Михайлівна

 
   

Страница 1 из 3

<< Первая < Предыдущая 1 2 3 Следующая > Последняя >>

bigmir)net TOP 100Hosting Ukraine

Яндекс.Метрика
Restore Default Settings