Среда, Января 17, 2018

Андрій Гордєєв пообіцяв Нововоронцовці газогін, а про дах та 4 поверх? - шукатимуть винних

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Ми вже друкували матеріали про те, що очільника області не «вразили» події на місті. Хто хоче може, прочитати матеріал тут. Він навіть здавалося був задоволений, бо дах школи, який «протікав усе життя» - зараз же не тече. Дійсно, на дворі від +25 до +33 градусів, стіни вже підсохли, пліснява трохи втратила апетит, слідуючі дощі почнуться тільки восени. Зараз же вирішення проблеми звелося не до повернення 4 поверху в користування дітям та педколективу, встановленню на даху відсутньої там теплоізоляції, а до пошуку ініціаторів «витоку інформації» у засоби ЗМІ.

Якось дивно спостерігати за діями державних службовців, які так легко віддали більше 1 млн. коштів державних коштів і відразу, без втручання батьків та ЗМІ, не поцікавились їх подальшою долею, результатом виконаних робіт. Мабуть не така то вже велика сумма для Херсона?

Здавалось, що може бути легше, як перевірити скільки етапів робіт було у кошторисі ремонту, а скільки виконано. Якщо склалися форс-мажорні обставини у вигляді добудови на даху, звісно коштів не вистачить на виконання усіх робіт у подальшому, на чомусь прийдеться економить, чи дофінансовувати. Вибрали - перше, зекономили, як завжди, на самих незахищених – сільських дітях та вчителях. У Херсоні таке б не пройшло, шпальта усіх ЗМІ були у рейтингах при обговоренні такого горе-ремонту, та й фото з місця подій додавали б колориту.

Як би там не було, а газогін Нововоронцовці пообіцяли, а от за кошти на ремонт 4 поверху та «нового» даху – так і не почули. Можливо керівництво поїхало до Херсону на обговорення цього питання? Ви вірите?

Comments:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

bigmir)net TOP 100Hosting Ukraine

Яндекс.Метрика
Restore Default Settings