Среда, Января 17, 2018

Про візит Андрія Гордєєва до Нововоронцовської ЗОШ№1

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Прочитавши матеріал на сайті Херсонської ОДА склалося враження, що очільник області приїхав до нас не вивчати питання, а вже з готовою думкою про ці події. Бо саме жителі Нововоронцовки, батьки учнів, які навчаються в місцевій ЗОШ №1 і педколектив запросили представників ЗМІ, щоб привернути увагу керівництва області до існуючої проблеми. А ненавпаки, коли ЗМІ, в гонитві за сенсацією, знайшли "неіснуючі" проблеми. Та і зустріч ще не закінчилась, а інформація уже була надрукована на шпальтах веб-ресурсу ОДА.

Звісно, дах вже давно потребував ремонту, ніхто не заперечує. Краще б його було зробити років 10 тому. Але його нарешті дочекалися, отримавши заповітні кошти, а це більше 1 млн. гривень, що для селищного бюджету – непідйомна сума, за що ми дякуємо.

Але, як і завжди, коли кошти на ремонт доріг виділяються «неочікувано»  напередодні 31 грудня, так і тут спрацював той же принцип – кошти отримали напередодні 1 вересня. Вчителі і дітлахи змирилися, і цілу чверть займалися у 2 зміну в місцевій ЗОШ№2.

Цікаво б, що сказали жителі Херсона, якщо б напередодні 1 вересня їм сповістили, що їхнім дітям прийдеться «тимчасово» повчитись у іншій школі, на другому боці міста? Передбачаємо Wink. А наші – стійко витримали, хоч були теж не задоволені.

І от повернувшись у рідні стіни зимою, вони виявили, що 4 поверх школи не придатний до навчання. І знову - прийшлось потіснитися. Класи перевели займатись у інші вільні кабінети, а їх виявилось недостатньо, тому «тимчасово» окупували бібліотеку, вчительську, створивши незручності вчителям.

А на 4 поверсі, який став аварійним, створилися усі умови для розмноження і поширення грибка та плісняви. От цим «коктейлем» і дихають усі учні, педколектив, батьки, техпрацівники, а тепер і керівництво області вдихнуло цього отруйного повітря, хоча за жаркої погоди воно менш дієве.

Тому і звернулися батьки до ЗМІ, щоб нас почули нарешті,  з проблемою: «Що нам робити? Кошти, більше 1 млн. виділено, а стало не краще, а гірше». А те, що школі виділили автобус, поставили нові вікна, відремонтували котельню радянської доби – це дуже добре, але проблему не вирішує. Хочеться все ж, щоб до початку уже нового навчального року 2017-2018, 4 поверх та і дах, в якому відсутній теплоізоляційний шар перекриття, було повернуто майже півсотні школярів для навчання.

Джерело

Comments:

Обновлено 30.05.2017 15:18

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

bigmir)net TOP 100Hosting Ukraine

Яндекс.Метрика
Restore Default Settings