Вторник, Октября 24, 2017

Турнір з тенісу

Вітаємо переможців

06 травня 2014 року в Нововоронцовській ЗОШ №1 відбулась лінійка на якій відбулось нагородження учнів переможців шкільного турніру з настільного тенісу присвячений до 70 річчя створення Херсонської області на призи районної газети «Вісті».

Директор школи Світлана Миколаївна Буренок привітала всіх юних тенісистів нашої школи які взяли участь у турнірі та побажала успіхів в наступних спортивних баталіях. Вона спільно з В.о. редактора газети «Вісті» Іриною Віталіївною Кошарською нагородили переможців грамотами, та вручили книги «Зірки олімпійського спорту України» та підписку на районну газету. Перше місце виборов учень 8-Б класу - Поляков Станіслав, відповідно друге місце - Ратушний Даніїл, учень 5-А класу, бронзовим призером змагань став учень 8-А класу - Стрілецький Юрій. Заохочувальний приз за волю до перемоги отримав учень 5-А класу Метельський Микола. За допомогу в організації шкільного турніру дирекція подякувала учню 9-Б класу, Дьоміну Володимиру.

Цьогорічний турнір з настільного тенісу закінчився, але учні продовжують відточувати свою майстерність під час перерв.

Колектив Нововоронцовської ЗОШ №1 дякує працівникам редакції газети «Вісті» за тісну і плідну співпрацю

За матеріалами газети "Вісті"  №22 від 30.05.2014 року

 

 

Золото душідоброта !

Часто діти молодшого шкільного віку запитують своїх ріднихяка риса характеру людини найважливіша?

Ми спантеличені. І самі задумуємося, який же стержень характеру потрібно мати (виховати в собі), аби стати справжньою людиною? Щоб і самим бути щасливим та й інших ощасливлювати навколо себе. Напевне, ніхто не стане заперечувати, що все в житті в найпершу чергу базується на доброті. А звідси вже всі похідні - відповідальність, чесність, працелюбство, повага сумлінність, любов до всього живого і ще багато чого іншого.

Ми, дорослі, часто втомлюючись від щоденної дрібязкової метушні, нарікаємо на дітей, що вони не слухняні, не розважливі, безвідповідальні.

Напевне це здебільшого і так. Але те, що наші діти в своїй душі мають безмірну доброту, тобто, той головний стержень щастя і велику відповідальність, цебеззаперечно. Нам, дорослим, не потрібно залишатися осторонь добрих справ дітей, підтримати їх , сказати, які ж вони молодці, що творять добро навкруг себе

Центральною вулицею селища, збентежено сперечаючись, поспішала зграйка хлопчиків. Вже вечоріло. Відчула душею, що щось трапилось.

- Діти, що сталося,- запитала.Чому ви такі стривожені?

- Ой, не знаємо казати чи не казати. Там, у парку, біля стадіону в колодязі дві собачки. Ми відпочивали і почули жалібне скавучання. Розшукали це місце і намагалися допомогти тваринкам, але, на жаль, не змогликолодязь дуже глибокий. Що нам робити? Як виручити нещасних з полону смерті?бідкалися хлопчаки.

- Які ж ви чуйні діти!похвалила малих.Як добре, що ви зустрілися мені. Разом щось вирішимо. Біжимо до стадіону, доки не стемніло, по дорозі щось придумаємо, - підтримала пятикласників Нововоронцовської ЗОШ1 Андрія Здирка, Олега Гончарова, Максима Чумакова, Колю Метельського, Даню Ратушного.

І помчали разом. І придумали. Всім зустрічним коротко інформували про пригоду. За якусь мить біля камінної пастки зібралося чимало дітей і дорослихпрекрасних Нововоронцовців з добрим серцем і щирою душею.

Це спортсмени Костянтин Крюковський і Олександр Хома, родина Михайла Михайловича і Раїси Анатоліївни Бідних, з необхідним знаряддям, пенсіонерка Алла Павлівна Мільчуцька, старшокласниці Світлана Чайковська, Анна Рикаш, Ліза Костюк, Ольга Остроконова та багато інших.

Дуже турбувалися про братів наших молодших Софія Гусенко, Саша Руденко, Андрій Доценко.

А шестикласник Сергій Сергіюк ледь не відважився сам визволяти тварин. Але це було не по силі.

Ризикувати не дозволили дорослі.

М.М. Бідний звернувся за допомогою до рятувальної служби району. І ось довгождана мить.

Не гаючи жодної хвилини, за роботу взялися відважні, мужні і умілі спеціалісти Державної Пожежно-Рятівної Службикомандир відділення Денис Денисов і начальник караулу Євген Магда, які прибули у повному обмундируванні.

Зі захопленням і повагою присутні спостерігали за професійними діями сміливців. Довелося спускатися у глибоку камяну пастку кілька разів, аби поодинці підняти зляканих тварин на поверхню. На радість собачки виявилися неушкодженими і чимдуж чкурнули по зеленій траві.

- Дякуємо, дякуємо!кричали діти і дорослі. Сонцем сяяли їхні очі. Обличчя випромінювали захоплення і радість, повагу до висококваліфікованих спеціалістів Дениса Денисова та Євгена Магди.

Велика вдячність всім прекрасним Нововоронцовцямюним і дорослим, які зустрілися в потрібному місці і в потрібний час,- за золото душі вашої, за велику доброту! Спасибі батькам! Ви гідні великої поваги, бо ж вклали в своїх дітей найціннішеспівчуття, доброту, бажання бути корисним, любов до всього живого, щирість і повагу!

Дитина, яка любить і не нашкодитьніколи не буде жорстокою у житті. А це дуже важливо!

 

 

 

У нашому селищі чимало аварійних або й зовсім відкритих колодязів.

Будь ласка, будьте справжніми господарями на своїх територіях, закрийте їх. Аби не трапилося, боронь Боже, чогось страшнішого.

Світлана Цибанова, член Національної Спілки журналістів України.

 

 

Comments:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

bigmir)net TOP 100Hosting Ukraine

Яндекс.Метрика
Restore Default Settings